Referencje

Bardzo cenimy poufność i prywatność naszych Klientów, dlatego referencje dostępne są wyłącznie na życzenie. Informujemy także, że z początkiem 2019 roku zaprzestaliśmy uzupełniania poniższej listy. Prosimy o kontakt w przypadku zainteresowania którymkolwiek z wymienionych poniżej, realizowanych przez nas projektów. Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami i wypowiedziami prasowymi związanymi ze spółkami Grupy Solveris, zaprezentowanymi na stronie Media o nas.

Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa kompleksowego systemu wieloaspektowej identyfikacji biometrycznej wraz z dedykowanymi urządzeniami oraz zestawem aplikacji do zarządzania i raportowania na rynek polski i międzynarodowy (2018).

Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa systemu zarządzania autonomicznym przystankiem autobusowym wraz z dedykowanym osprzętem oraz aplikacją webową hostowaną w chmurze Microsoft Azure do raportowania i zdalnego nadzoru na rynek polski (2018).

Zaprojektowanie i stworzenie wszechstronnej platformy B2B działającej w chmurze Microsoft Azure, umożliwiającej efektywną sprzedaż oprogramowania i usług chmurowych, zarządzanie katalogiem produktów i subskrypcjami wraz z raportowaniem oraz integracją z Microsoft Provisioning, dla klienta z branży informatycznej z Warszawy (2017).

Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa niskoenergetycznych urządzeń telemetrycznych Varia SVC2C z obsługą szyny CAN, łącznością WiFi oraz GSM wraz z aplikacją webową hostowaną w chmurze Microsoft Azure do raportowania i zdalnego zarządzania zainstalowanymi urządzeniami dla klientów końcowych z branży transportowej (2017).

Dostarczenie zaawansowanej platformy e-Commerce B2C dla dużego klienta końcowego z branży akcesoriów ogrodowych z Polski (2017).

Zaprojektowanie i stworzenie aplikacji działającej w chmurze Microsoft Azure, umożliwiające aktywację licencji Office 365 poprzez Microsoft Provisioning na podstawie kodów jednorazowych, dla klienta z branży informatycznej z Polski (2017).

Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa detektorów ultrasonicznych Varia SV202P zasilanych PoE wraz z aplikacją webową hostowaną w chmurze Microsoft Azure do zdalnego zarządzania zainstalowanymi detektorami dla klienta z siedzibą w Warszawie (2016).

Usługi doradcze i audytorskie w zakresie aplikacji mobilnych dla klienta prowadzącego ponad 200 sklepów z dobrami kultury w Polsce, z siedzibą w Warszawie (2016).

Stworzenie i dostarczenie zaawansowanego rozwiązania klasy intranet e-Commerce, dostarczającego kompletny zestaw funkcjonalności: dystrybucję, wybór, akceptację i automatyczną instalację oprogramowania dla pracowników, dla klienta z branży informatycznej z Polski (2016).

Zaprojektowanie i stworzenie aplikacji działającej w chmurze Microsoft Azure wraz z wydajnymi mechanizmami integracyjnymi, interaktywnymi dashboardami i raportami dla jednego z dużych przedsiębiorstw z branży transportowej z Polski (2016).

Zaprojektowanie i stworzenie linii sprytnych urządzeń elektronicznych Varia (2016).

Stworzenie i dostarczenie natywnej aplikacji mobilnej na platformy Android oraz iOS (iPhone, iPad) z funkcjonalnościami elektronicznego biura obsługi klienta (faktury, oferty/taryfy, płatności online, salda, wykresy, wiadomości, e-sprawy), dla dużego klienta końcowego z sektora energetycznego z Polski (2015).

Stworzenie i dostarczenie aplikacji mobilnej na urządzenia Motorola MC9190 do kontroli jakości partii na magazynie, zintegrowanej z systemem WMS, dla klienta końcowego z branży FMCG z Polski (2015).

Zaprojektowanie i wytworzenie przemysłowych routerów WiFi, wyposażonych w modemy LTE i czujniki temperatury, mogących komunikować się dwukierunkowo z centralnym serwerem (usługi, raportowanie), dla jednego z dużych przedsiębiorstw z branży transportowej z Polski (2015).

Stworzenie i dostarczenie zaawansowanego rozwiązania e-Commerce B2B dla dużego klienta końcowego z branży motoryzacyjnej z Polski (2015).

Integracja globalnej instalacji Magento hostowanej w chmurze z lokalnym systemem ERP przez dedykowaną aplikację do synchronizacji danych dla międzynarodowego klienta z branży farmaceutycznej (2015).

Stworzenie i dostarczenie zaawansowanej platformy e-Commerce B2C dla dużego klienta końcowego z branży motoryzacyjnej z Polski (2014-2015).

Usługi doradcze w zakresie aplikacji mobilnych dla jednego z liderów branży RTV AGD w Polsce (2014-2015).

Stworzenie i dostarczenie aplikacji/gry mobilnej z obsługą geolokalizacji (iPhone, Android) oraz serwisu centralnego dla innowacyjnej agencji interaktywnej z Zürichu (2014).

Zaprojektowanie UX oraz wdrożenie zmian w interfejsie graficznym webowej aplikacji do obsługi zleceń serwisowych dla klienta z branży informatycznej z Warszawy (2014).

Rozwój oraz kastomizacja globalnej instalacji systemu IBM Maximo dla klienta końcowego z branży browarniczej z siedzibą w Londynie (2013-2014).

Przeprowadzenie analizy potrzeb i procesów IT w jednym z dużych przedsiębiorstw z branży transportowej z Polski (2014).

Dostarczanie dedykowanych sprzętowych bramek SMS integrujących się z systemami dziedzinowymi klienta za pomocą zestawu interfejsów oraz umożliwiających monitorowanie działania/uptime systemów (2014).